Náš tým


MUDr. Azita Gebauerová


Absolventka LFUK v Praze, atestovaná lékařka s dlouholetými zkušenostmi, pracovala na ORL Klinice Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady a 3. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala stáž na Mayo Clinic v Rochesteru, Základní a Pokračovací kurz akupunkury ukončený zkouškou, v současnosti pokračuje ve studiu tradiční čínské medicíny ,zajímá se o možnosti kombinace západní a východní mediciny.

MUDr. Erika Votavová


Absolventka LF Univerzity Palackého v Olomouci. Zkušená atestovaná lékařka, pracovala na ORL Klinice Fakultní Nemocniceu Svaté Anny v Brně a Dětském ORL Centru v Brně, kde se specializovala na onemocnění dětského věku. V současnosti se zajímá o problematiku mimojícnového refluxu

MUDr. Kristina Pitrová


Absolventka 3. LF UK v Praze. Zkušená atestovaná lékařka s dlouholetou praxí z ORL Kliniky Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady. Studovala tradiční čínskou medicinu, Základní kurzakupunktury a 3-letou školu Shiatzu. Zajímají ji léčebné možnosti západní i východní mediciny, aktuálně se specializuje na poruchy čichu.

MUDr. Zina Hánová


Absolventka LF UK v Praze, atestovaná zkušená lékařka v oboru ORL a Foniatrie a Psychoterapie. Zabývá se léčebnými možnostmi psychosomatického přístupu v medicíně. Věnuje se korekci sluchových vad sluchadly.

Marcela Machalová


Sestra

Areš Ravandi


Audiologický technik

Lucie Baierová


Audiologická sestra